Ana Sayfa  |   Üye Girişi için tıklayınız, veya ücretsiz Üye olun
 
İlan Ara İlan Ver Mazağalar Bana Özel Tüm İlanlar Aranıyor
Hoşgeldiniz,
Gelişmiş Arama
    Ürün Adı: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay?                ÜRÜN NO.14320               
Kullanıcı Profilini Gör Satıcının Diğer İlanları Hata Bildir Takip Listeme Ekle
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay?

3.990,00   TL
İl-İlçe ANTALYA - ALANYA
İlan Tarihi 11.4.2011
Markası/Türü Reklam ve Tanıtım Danışmanlığı
Kategorisi Reklam ve Tanıtım Danışmanlığı
Ürün Tipi
Ürün Kodu
İlanım Hakkında
UYURKEN ZAYIFLA SUBLİMİNAL NÖRO TEKNOLOJİ
DİYET YOK, YASAK YOK, SPOR YOK
 
 
 
 
SATICI BİLGİLERİ
Ad Soyad
deniz egece
Üyelik
4/8/2011 4:36:40 PM
Mesaj Gönder
Satıcı Profili
Satıcının İlanları
Favori Satıcılara Ekle
İlanın sahibinden olmadığını düşünüyorsanız tıklayın!
İlanın Satıldığını / Kiralandığını düşünüyorsanız tıklayın!
 
 
  İlan Bilgileri
UYURKEN ZAYIFLA SUBLİMİNAL NÖRO TEKNOLOJİ
DİYET YOK, YASAK YOK, SPOR YOK

UYURKEN ZAYIFLAMA / FARKINDALIK

ÖZELLİKLERİ

·        Subniminal Nöro Teknoloji ile kayıt yapılmıştır.

·        CD-1 Motivasyon 51 dk. / 4.440 kelime

·        CD-2 İmajinasyon 22 dk. / 1.445 kelime

·        CD-2 Afirmasyonlar 41 dk. 101 cümle / 696 Bilinçaltı telkin kotlama kelime.

·        15 parça özgün Müzikler / bilinçaltının kotlamasını destekleyen frekansta.

         · 1  ad.Bilgilendirme insörtü.

         · 2  ad. Compact Disk (CD) , 12 cm çapında 1.2mm kalınlığında, polikarbonatdan üretilmiş ve ISO 9001 kalite standardındadır.

         · Metnin hazırlanışında, müziğin yapımında, stüdyo çalışmalarında, fabrika çoğaltımında, tasarım çalışmalarında ve Satış da ;    SEVGİ, ŞÜKRAN ve TEŞEKKÜR enerjisi ile üretilmiştir…

·         Bu eseri satın aldığınız için TEŞEKKÜR ederiz, Sizde kilolarınızı sevgiyle affederek gönderin.

 

  DİKKAT !!!

 

· 2.   Cd yi arabada dinlemek sakıncalıdır.

     ·   Kopyalandığında Subniminal kodlama etkisini kaybediyor.

     ·   Bu eser 7 senelik çalışmanın sonucudur.

     ·   Telif hakları ve bandrolü. Tescilli marka olan Nöro Naturel Bedene aittir.

     ·   En güçlü ilaç sevgidir.

     ·   İnancınız kadar etkilidir…

 Rainier B. Pelka Silahlı Kuvvetler Üniversitesi, Münih ve Almanya`da, fazla kilolu insanları zayıflatmak üzere bilinçaltı sesli    programı uygulamıştır. Yaşları 24 ila 49 arasında değişen çeşitli gruplarla yapılan çalışmalarda, beslenme ve egzersiz konularında hiçbir değişiklik yapılmadan sadece ses kayıtlarını dinleyerek 9 haftada ortalama 6,4 kilo kaybı gözlenmiştir. Sonrasında da beslenme ve hareket konusunda doğal davranışlar devam etmiştir.

 

UYARI: Bu CD, yalnızca satış amaçlı üretilmiştir. İçindeki programın yapımcı veya hak sahibinin izni olmadıkça kiraya verilmesi, değiştirilmesi, umuma açık yerlerde gösterimi,kapalı devre veya yerel TV yayınlarında gösterilmesi suçtur. Aksi halde 5846 ve 3257 sayılı kanun maddeleri uygulanır.

 

KULLANMA KILAVUZU

 

KİLONUN MERKEZİ

Kilonun merkezi bilinçaltındadır. Bilinçaltı; duyguları, inançları, beden fonksiyonlarını çalıştıran hafıza deposudur. Kilo fazlalığı ya da eksikliği, hareket ve beslenmeye olan doğal dengelerin bozulmasından kaynaklanır. 0-6 yaş bilinçaltı beslenme ve harekete olan inançların ilk kalıplarını oluşturur. Ebeveynlerine sınırsız inanan çocuk, o yaşta ilk temelleri atar. Sonra değişmesi mümkün olan inanç ve düşünceleri sabit bir biçimde kabul edip değiştirmezse, kilo bir süre sonra ortaya çıkar. Çocukluk ve gençlik dönemlerinde de, yaşamı algılayabilmek için, ilgi ve meraktan dolayı zihinsel aktivasyonu yüksektir, beden bu sebepten dolayı kilo almaz.

Yetişkinlik dönemlerinde, yaşamın monotonlaşması, beslenme ve harekete olan inançların kalıplaşması ile anbean kilo stoku başlar. Kilo fazlalığının tek sebebi, yanlış düşünce ve inançlardır. Farklı sebeplerden oluşan kilonun, tek bir çözüm anahtarı vardır. O da ideal bedende bir ömür boyu yaşayabilecek doğru düşünceleri kabul etmektir. İdeal bedeni oluşturan doğru düşünceleri öğrenip kabul eden kişi bir ömür boyu kilo ile sorunu olmadan yaşar.

KULLANIM ŞEKLİ

Nöroplastise biliminin anlatımlarına göre, nöronlar kendi aralarında yeni bir sinir bağı oluşturabilmeleri için 21 güne ihtiyaç duyarlar. Eski alışkanlıkları yaşamdan uzaklaştırmak isteniyorsa, o konu hakkında 21 gün düşünce üretilmediğinde yaşamdan uzaklaşır.

Cd-1 motivasyon kısmını en az 30 gün yatmadan önce dinlemek gerekir. Sabah kalktıktan sonrada düşünce molanızda, Cd-2 imajinasyon bölümünü dinlemeniz faydalı olacaktır. Cd-2 nin müzikli bölümü olan subniminal afirmasyon kodlamaları her zaman dinleyebilirsiniz.

Uyumadan önce ilk 30 dakika ve uyandıktan sonraki ilk 30 dakika bilinçaltını kodlamak ve öğrenmek için en verimli zaman dilimidir. Dinlenilen bilgileri zihinde canlandırarak duygu katılması kodlamanın etkisini daha güçlü kılacaktır.

DİYET YOK, YASAK YOK, SPOR YOK

Diyet şişmanlatır, kilo almak istenirse diyet yapılmalıdır. Diyet yapmaya geçildiğinde bilinçaltı “kıtlık var” şeklinde algılayarak, metabolizma %40 yağ depolamaya geçer. Doğal olanı; bedeni en güzel enerjilerle beslemektir. Üstelik yemek yememek düşüncesi tekrarlandığında yemek yeme isteğini artırır. Bir süre iradeye baskı uygulayarak kilo verilebilir, diyet bırakıldığında ise fazlasıyla kilo alınır.Spor bir zayıflama metodu değildir. Her insan spor yapamaz. Spor ile kas yapabilirsiniz. İdeal bedeni oluşturan zihinsel aktivasyondur. Zihinsel aktivasyon günlük hayatta bedensel hareketi getirir. Spor ise profesyonel müsabaka olup kuralları vardır. Bölgesel zayıflama mümkün değildir, bölgesel kas yapmak mümkündür. Yasaklar, tetikleyici ve çağırıcı enerji gücüne sahiptir. Öz ihtiyaçlara asla yasak konulamaz. Bedenin öz ihtiyaçlarına yasak konulduğunda, beden tepkisini hastalık ya da kilo fazlalığı ile gösterir.

DÜŞÜNCE MOLASI

İdeal bedenin reçetesi ve sırrı düşünce molasıdır. Her sonucu bir düşünce üretir. Enerjilerimizin içersinde en dinamik ve kuvvet miktarı güçlü olan enerji düşüncedir. Düşünce bir bedeni hem yaşatır hem de öldürür. Bir insan günde 50.000 ile 70.000 arasında düşünce üretebilir. Zihnin lisanı düşüncelerdir, bedenin lisanı ise şekil almış hücre ve organizma enerjileridir. Bedenin anlatımlarını ve sinyallerini farkındalık kazanmadan, onunla ilişki kuramazsınız. Bedenin lisanını fark etmek ve onunla konuşabilmenin tek yolu düşünce molasıdır. Uyandıktan sonra 30 dakika ve yatmadan önceki ilk 30 dakika bilgilenmek, kodlamak ve zihinsel aktivasyonu geçekleştirmek için en verimli zaman dilimidir . Dış bilinçten etkilenmemenin ve bilinçaltını etkilemenin en etkili olduğu zaman dilimidir. Gün içersinde de düşünce molası doğru yapıldığında aynı etkiyi verir. Minimum 20 dakikalık düşünce molaları yapıldığında verimli olur. Değişimin anahtarı olan düşünce molasında teknikler doğru uygulanmalıdır. Sessiz bir ortamda 1 dakikalık nefes egzersizi, bedeni gevşetme arkasından da 20 dakikalık tekniğin uygulanması ile tamamlanır.

İDEAL BEDENİN SIRRINDAKİ DEĞİŞİM EVRELERİ.

FARKINDALIK: Bağımlı olunan, yanlış alışkanlıklar ya da kişinin nerede konumlandığını bilinçaltının fark etmesidir. Günlük hayatta bilinçüstünde birçok konuda farkında olunduğunu düşünürüz, asıl fark etmesi gereken yer ise bilinçaltıdır. Anbean davranışların sonucunda sonuçlar oluşur. Sonuçlar anbean oluştuğu için farkındalık kazanması zordur. Beden kiloları gram gram alarak stoklamayı oluşturur. Kilo alındığını fark ettiğinde, bilinçaltı değişim için harekete geçer. Her gün kilo sorunları ile şikayet ederek ya da `bu şekilde mutluyum` diyerek mutluluk oyunu oynayıp harekete geçmiyorsak bu farkında olmadığımız anlamına gelir.

UĞURLAMAK: Geçmişten gelip kilolu olmamıza sebep olan; düşün-celeri, kişileri, olayları, alışkanlıkları, beslenme ve harekete olan inanç-ları, affederek uğurlamak gerekir.

Uğurlama devresi; zihinde boşalan bölüme, yeni ideal bedene götürecek düşünce tohumlarına yer açmaktır. Geçmişteki kalıp kodları çapalamasını engelleyerek, çağırma yasasının çalışmasını olanak sağlamak için kilo yapan düşünce kalıplarını affederek uğurlamak şarttır.

ÇAĞIRMAK: İdeal bedende bir ömür boyu yaşayan insanların beslenme ve harekete olan inançlarını, duygularını, doğru düşüncelerini bilinçaltına kodlamaktır. Zihinde yeni ideal bedeni oluşturacak doğru düşünce tohumlarını ekerek,meyve verecek düşüncelerin büyümesini sağlamaktır.

SÜREKLİLİK: Bir ömür boyu, ideal ve sağlıklı bir bedenle yaşamayı desteklemektir. Meyve veren ağacın yaşam boyu devamlılığını sağla-maktır. Bilinçaltının yeni düşünceleri güçlendirmesi, takviye etmesi ve onaylama dönemidir.

ENERJİ TIBBI

Yaşamın ve sağlığın kaynağı enerji olup, organizmaların yaşamsal fonksiyonlarının ana hedefi de enerji aktivasyonudur. Soyut enerji etkilendiğinde, bedenin somut enerlilerinde aksaklıklar oluşur, böylelikle somut enerjinin bozulma veya hastalık halinin ortaya çıkmasına sebep olur. Enerji tıbbının temel düşüncesi, her türlü desteğin sadece hastalık ortaya çıktıktan sonra değil, bu süreçlerin başlangıcında verilmesidir. Zihin ve beden enerjisini düzenleyen teknik ve metodlar; kronik hastalıkları, otoimmun bozuklukları, psikolojik travmaları çok hızlı ve etkin bir şekilde düzeltmektedir. Klasik tıp bu sonuçların yanına bile yaklaşamamaktadır. Her düşünce ve duygu organlarda biyokimyasal olayların başlamasına neden olur. Her deneyim genlerimizde genetik değişimlerin tetikleyicisidir. Özgür irade genleri değiştirebilir ve sağlığı etkileyebilir. Geleceğin tıbbında reçeteler de; çevre değişikliği, zihinsel değişim, inanç, düşünce ve duygu değişikliği, genlerde olumlu değişiklik egzersizleri, iyilik yapma, şükran duası etme, sevgi yükleme gibi eylemler önerilecek ve tavsiyeler yazılacaktır. Zihinsel enerji değişimleri DNA`yı oluşum sürecinde direk etkilemektedir.

İKİ ŞÜKRAN BİR SEVGİ

Şükran ve sevgi kelimelerinin, en güzel enerji titreşimleri olduğu laboratuar ortamındaki su molekülleri resimlenerek kanıtlanmıştır. Şükrettiğin her şey güçlenir, çoğalarak artar. Sevgi enerjisi ise yakınlaştırıcı, taşıyıcı ve yaşama çekme gücüne sahiptir. Yaşama ve var olana şükrettikçe çoğalır, artar ve güçlenir. Yaşamda olması ve artması istenilen enerjiye iki birimlik şükür, çekmek istenilene de bir birimlik sevgi enerjisi akıtılmalıdır. Bedenin tam ve var olmasına şükrettikçe güzelleşir ve güçlenir. Eksik olan yere kızılıp, yakınıldığında eksiklik büyür. Sevgi yiyecek ve içeceklere değil de; bedene, imaja, ebeveynlere, çocuklara, dostlara ve Yaratıcı ya akıtılmalıdır. Onları yaşama çeker ve güçlendirir. Öz ihtiyaçlarımız olan hareket, tuvalet ihtiyacı, beslenme, uyku, nefes enerjilerimizi bedenin ihtiyacı kadar, doğal dengelerinde akıtmalıyız.

NNB - İDEAL BEDEN

NNB`nin açılımı; Nöro Naturel Beden`dir. Nöro soyut enerjiyi, Natürel ise dış bilinçteki evrensel enerjileri, Beden ise organizmayı yani somut enerjiyi temsil eder.

Bu üç büyük enerji bir kişinin yaşamını yani dünyasını oluşturur. Bu üç enerjiler birbirinden titreşim frekansları ile etkilenir ya da etkilerler. Beden ve zihin bir bütünün, soyut ve somut olarak iki farklı enerji şeklidir. İnsan organizmasını parçaladığınızda ortaya somut olarak ; Organizmalar ,Hücreler , Moleküller , Atomlar, soyut olarak da ; Elektron, Protonlar, Bozon, Mezon, Fotonlar , Leptonlar….. en küçük parça olan enerji ortaya çıkar. Enerjilerde bir bilincin şekil almış durumudur.

Bunlar kendi aralarında titreşim frekansı ile iletişim kurarak kendi şekillerini oluştururlar. Zihinsel enerji bedensel enerjinin şekillenme-sine sebep olurken, dış bilinç dediğimiz evrensel enerjide, etkilediğinde organizmanın şekillenmesine ya da bilinci güçlü olan organizma evren-sel enerjinin şekillenmesine sebep olur. Bu üç büyük enerji sürekli dö-nüşüm ve değişim halinde yaşam dediğimiz olgunun oluşmasını sağlar.

NNB de bu üç büyük enerjinin yapısını anlatır.

NNB TEKNİK VE METODLARI

Bedendeki enerji merkezlerinin yada enerji kanallarının, sağlıklı giriş ve çıkışını sağlar. Günlük hayatta uygulanan metot ve tekniklerle beden ve zihnin doğal süreçte istenilen sonuçları değiştirebilir. Teknik ve metotlar doğru uygulandığında, fazla kilolar bedeni terk ederek istenilen ideal bedenin oluşturur.

NNB ENERJİSİ NEDİR?

Dış dünyamız ve bedenimizin aldığı sonuçlar, bir iç düşüncenin ürünüdür. Zihin ve beden enerjileri birlikte, bütünlük ve uyum içersinde hareket ettiğinde ortaya çıkan enerji NNB-enerjisidir.

METİNLERİN İÇERİĞİ

Metin 7 senelik çalışmanın, tecrübenin ve birçok öğrencinin deneyiminden sonra, bir yılı aşkın sürede hazırlanmıştır. İçeriğinde beden ve zihin için olumsuz hiç bir metin bulunmamaktadır. Sevgi ve şükran üzerine kurulmuş olan metin, sağlıklı ideal bir bedenin oluşumunu amaçlar. Motivasyon bölümü “farkındalıkla” ilgilidir. Motivasyonun, enerjinin odaklanması ve aktif hale gelmesinde büyük rolü vardır. Bilinçaltının resimlerle çalışmasından dolayı, İmajınasyon bölümünde canlandırma yapılarak farkındalık kazandırılması esas alınmıştır. Subniminal kayıt ise tamamen bilinçaltınıza hitap eder, ideal bedeni oluşturacak afirmasyonları, komutları içerir.

DENİZ EGECE KİMDİR?

“Nöro Natürel Beden`in” ve “Uyurken Zayıflama`nın” kurucusu Deniz EGECE elliye yakın ülke gezerek, enerji tıbbı üzerinde eğitimler aldı. 40 kilo vererek, bağımlılıklarından kurtuldu ve enerji yönetimini öğrendi. Üç dilde beş binin üzerinde kitap inceledi, binin üzerinde insanla çalışarak, dünyanın çözemediği, ama kendi dünyasında çözdüğü ideal bedenin sırrını buldu.

Aktif olarak AKDENİZ TV`de Perşembe günleri saat 10:30`da `İzle ve Zayıfla` programını yapıyor. Uzman araştırma gurubuyla çalışmaları devam etmekte olup yakında “Oku ve zayıfla” adlı kitabını sizlerle buluşturacaktır.

Kilo fazlası olanların sorunlarını, duygularını, ve düşüncelerini, kendisi de yaşadığı için kelimelere doğru anlam ve enerji yükleyerek bu cd yi kendi sesi ile doldurmaya karar verdi. Kayıtlara başlamadan bir hafta önce, düşünce molaları yaparak enerjisini, kodladığı metinlerine aktardı. Sizlere daha faydalı olabilmesi için metinlere kendi duygularını, sevgisini ve şükran enerjisini de yükledi.

Kilolu olduğu zamanlarda hissettiği olumsuz duygularının ve sorun-larının yerini, bugün yedi senedir, mutluluk, özgüven ve başarı dolu bir yaşam aldı.

Konusu itibarı ile Dünyada ilk kez kilo sorununu, NNB ve Bilinçaltı kodlama ile birleştireren araştırmacı uzman Deniz EGECE çalışmalarına halen devam etmektedir.

 
   Bu Kullanıcıya Ait Diğer Ürünler
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay?  http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay? 
devamı...
 
   Benzer Ürünler
<
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay?  http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-uyurken-zayifla-subliminal-noro-teknoloji-46011751/detay? 

Bu Ürün 460 defa gösterilmiştir.
realticaret.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.
Site Haritası | İletişim

Copyright (c) 2009. realticaret.com. Her hakkı saklıdır.